Free Stand

Опис на производот

Технолошки такт/крик. Free Stand е речиси за секој кој има таблет или лаптоп и му треба место да се смести удобно. Тој е идеален за самостојна работа на каучот или во фотеља, без разлика дали сте дома или во канцеларија. Погоден е за соработка во класот или во конференциска сала. Лесен со можност за преклопување и прилагодување на височината, Free Stand се прилепува на својата позиција. Дарежливата работна површина ротира за да одговара на стилот на корисникот. А вградената рачката го прави лесен за носење.

И кога е време е одмор, Free Stand брзо може да се сокрие под каучот.

  • Достапен во црна боја
  • Подесив по висина од 50,8 см до 68,58 см
  • Се склопува до 12,5 см

Превземи

For a better day @ work!
Пријавете се на
Delightful News
и
дознајте ги најновите канцелариски
трендови и решенија

Билтен зачленување